У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

235К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 235К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.28 і прибуває на станцію Ужгород о 11.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Здолбунів-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.28
Коростень 22.39 2 хв  22.41 2 г  11 хв 
Новоград-Волинський-1 00.01 2 хв  00.03 3 г  33 хв 
Шепетівка 00.50 24 хв  01.14 4 г  22 хв 
Здолбунів-Пас. 02.25 31 хв  02.56 5 г  57 хв 
Львів 05.32 41 хв  06.13 9 г  4 хв 
Стрий 07.14 2 хв  07.16 10 г  46 хв 
Сколе 07.46 2 хв  07.48 11 г  18 хв 
Славське 08.16 2 хв  08.18 11 г  48 хв 
Воловець 09.19 8 хв  09.27 12 г  51 хв 
Свалява 09.59 2 хв  10.01 13 г  31 хв 
Карпати 10.12 1 хв  10.13 13 г  44 хв 
Мукачево 10.29 5 хв  10.34 14 г  1 хв 
Батьово 11.05 2 хв  11.07 14 г  37 хв 
Ужгород 11.58 15 г  30 хв 

У розкладі поїзда 235К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031