У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 235 Покровськ — Кропивницький


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Покровськ - Кропивницький номер 235 відправляється зі станції Покровськ о 16.30 і прибуває на станцію Кропивницький о 03.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 14 хв. Маршрут поїзда 235 Покровськ - Кропивницький пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Вільногірськ, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 16.30
Дніпро-Головний 19.40 2 г 17 хв  21.57 3 г  10 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.33 2 хв  22.35 6 г  3 хв 
Вільногірськ 23.22 2 хв  23.24 6 г  52 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.57 2 хв  23.59 7 г  27 хв 
Олександрія 01.18 2 хв  01.20 8 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 02.01 49 хв  02.50 9 г  31 хв 
Кропивницький 03.50 11 г  20 хв 

У розкладі поїзда 235 Покровськ — Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930