У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 235Л Ужгород — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Київ номер 235Л відправляється зі станції Ужгород о 20.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут поїзда 235Л Ужгород - Київ пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Новоград-Волинський-1, Коростень.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 20.02
Батьово 20.51 2 хв  20.53 49 хв 
Мукачево 21.30 6 хв  21.36 1 г  28 хв 
Карпати 21.52 2 хв  21.54 1 г  50 хв 
Свалява 22.05 5 хв  22.10 2 г  3 хв 
Воловець 22.42 10 хв  22.52 2 г  40 хв 
Славське 23.44 2 хв  23.46 3 г  42 хв 
Сколе 00.14 2 хв  00.16 4 г  12 хв 
Стрий 00.46 2 хв  00.48 4 г  44 хв 
Львів 01.50 20 хв  02.10 5 г  48 хв 
Новоград-Волинський-1 07.07 2 хв  07.09 11 г  5 хв 
Коростень 08.45 2 хв  08.47 12 г  43 хв 
Київ-Пас. 11.28 15 г  26 хв 

У розкладі поїзда 235Л Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031