У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 236 Чернівці — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернівці - Одеса номер 236 відправляється зі станції Чернівці о 14.56 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 8 хв. Маршрут поїзда 236 Чернівці - Одеса пролягає по таким станціям як Заболотів, Івано-Франківськ, Ходорів, Злочів, Волочиськ, Деражня, Вапнярка, Кодима, Затишшя.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 14.56
Снятин 15.36 2 хв  15.38 40 хв 
Заболотів 15.54 2 хв  15.56 58 хв 
Коломия 16.17 3 хв  16.20 1 г  21 хв 
Івано-Франківськ 17.16 39 хв  17.55 2 г  20 хв 
Галич 18.23 2 хв  18.25 3 г  27 хв 
Ходорів 19.11 2 хв  19.13 4 г  15 хв 
Львів 20.17 20 хв  20.37 5 г  21 хв 
Злочів 21.42 2 хв  21.44 6 г  46 хв 
Тернопіль-Пас. 22.38 5 хв  22.43 7 г  42 хв 
Волочиськ 23.41 2 хв  23.43 8 г  45 хв 
Хмельницький 00.36 5 хв  00.41 9 г  40 хв 
Деражня 01.10 2 хв  01.12 10 г  14 хв 
Жмеринка-Пас. 02.18 20 хв  02.38 11 г  22 хв 
Вапнярка 03.46 2 хв  03.48 12 г  50 хв 
Крижопіль 04.15 2 хв  04.17 13 г  19 хв 
Кодима 04.55 2 хв  04.57 13 г  59 хв 
Подільськ-Жм. 05.55 12 хв  06.07 14 г  59 хв 
Затишшя 06.52 2 хв  06.54 15 г  56 хв 
Роздільна-1 07.44 2 хв  07.46 16 г  48 хв 
Одеса-Головна 08.48 17 г  52 хв 

У розкладі поїзда 236 Чернівці — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031