У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 236 Одеса — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Чернівці номер 236 відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.56 і прибуває на станцію Чернівці о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут поїзда 236 Одеса - Чернівці пролягає по таким станціям як Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Злочів, Ходорів, Івано-Франківськ, Заболотів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.56
Роздільна-1 15.05 2 хв  15.07 1 г  9 хв 
Затишшя 15.53 2 хв  15.55 1 г  57 хв 
Подільськ-Жм. 16.44 2 хв  16.46 2 г  48 хв 
Кодима 17.43 2 хв  17.45 3 г  47 хв 
Крижопіль 18.23 2 хв  18.25 4 г  27 хв 
Вапнярка 18.41 2 хв  18.43 4 г  45 хв 
Жмеринка-Пас. 19.48 20 хв  20.08 5 г  52 хв 
Деражня 21.08 2 хв  21.10 7 г  12 хв 
Хмельницький 21.43 5 хв  21.48 7 г  47 хв 
Волочиськ 22.48 2 хв  22.50 8 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 23.45 5 хв  23.50 9 г  49 хв 
Злочів 00.45 2 хв  00.47 10 г  49 хв 
Львів 01.52 21 хв  02.13 11 г  56 хв 
Ходорів 03.17 2 хв  03.19 13 г  21 хв 
Галич 04.05 2 хв  04.07 14 г  9 хв 
Івано-Франківськ 04.36 20 хв  04.56 14 г  40 хв 
Коломия 06.09 4 хв  06.13 16 г  13 хв 
Заболотів 06.33 5 хв  06.38 16 г  37 хв 
Снятин 06.59 2 хв  07.01 17 г  3 хв 
Чернівці 07.38 17 г  42 хв 

У розкладі поїзда 236 Одеса-Головна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031