У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 236 Одеса — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Чернівці номер 236 відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.54 і прибуває на станцію Чернівці о 08.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда 236 Одеса - Чернівці пролягає по таким станціям як Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Злочів, Ходорів, Івано-Франківськ, Заболотів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.54
Роздільна-1 16.06 2 хв  16.08 1 г  12 хв 
Затишшя 16.58 2 хв  17.00 2 г  4 хв 
Подільськ-Жм. 17.47 2 хв  17.49 2 г  53 хв 
Кодима 18.39 2 хв  18.41 3 г  45 хв 
Крижопіль 19.13 2 хв  19.15 4 г  19 хв 
Вапнярка 19.36 2 хв  19.38 4 г  42 хв 
Жмеринка-Пас. 20.49 20 хв  21.09 5 г  55 хв 
Деражня 22.09 2 хв  22.11 7 г  15 хв 
Хмельницький 22.42 5 хв  22.47 7 г  48 хв 
Волочиськ 23.42 2 хв  23.44 8 г  48 хв 
Тернопіль-Пас. 00.36 5 хв  00.41 9 г  42 хв 
Злочів 01.36 2 хв  01.38 10 г  42 хв 
Львів 02.43 20 хв  03.03 11 г  49 хв 
Ходорів 04.14 2 хв  04.16 13 г  20 хв 
Галич 04.58 2 хв  05.00 14 г  4 хв 
Івано-Франківськ 05.29 20 хв  05.49 14 г  35 хв 
Коломия 06.50 3 хв  06.53 15 г  56 хв 
Заболотів 07.16 2 хв  07.18 16 г  22 хв 
Снятин 07.33 2 хв  07.35 16 г  39 хв 
Чернівці 08.28 17 г  34 хв 

У розкладі поїзда 236 Одеса-Головна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031