У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 237Л Ужгород — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Одеса номер 237Л відправляється зі станції Ужгород о 19.56 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда 237Л Ужгород - Одеса пролягає по таким станціям як Батьово, Карпати, Воловець, Сколе, Львів, Тернопіль-Пас., Деражня, Вапнярка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 19.56
Чоп 20.21 27 хв  20.48 25 хв 
Батьово 21.09 2 хв  21.11 1 г  13 хв 
Мукачево 21.49 5 хв  21.54 1 г  53 хв 
Карпати 22.09 1 хв  22.10 2 г  13 хв 
Свалява 22.20 3 хв  22.23 2 г  24 хв 
Воловець 22.53 2 хв  22.55 2 г  57 хв 
Славське 23.39 2 хв  23.41 3 г  43 хв 
Сколе 00.09 2 хв  00.11 4 г  13 хв 
Стрий 00.41 2 хв  00.43 4 г  45 хв 
Львів 01.47 21 хв  02.08 5 г  51 хв 
Красне 02.48 2 хв  02.50 6 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 04.05 4 хв  04.09 8 г  9 хв 
Хмельницький 05.59 3 хв  06.02 10 г  3 хв 
Деражня 06.31 2 хв  06.33 10 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 07.31 15 хв  07.46 11 г  35 хв 
Вапнярка 08.52 2 хв  08.54 12 г  56 хв 
Крижопіль 09.14 2 хв  09.16 13 г  18 хв 
Кодима 09.47 2 хв  09.49 13 г  51 хв 
Подільськ-Жм. 10.42 2 хв  10.44 14 г  46 хв 
Роздільна-1 12.14 2 хв  12.16 16 г  18 хв 
Одеса-Головна 13.17 17 г  21 хв 

У розкладі поїзда 237Л Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28