У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 237Л Ужгород — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Одеса номер 237Л відправляється зі станції Ужгород о 18.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 29 хв. Маршрут поїзда 237Л Ужгород - Одеса пролягає по таким станціям як Батьово, Карпати, Воловець, Сколе, Львів, Тернопіль-Пас., Деражня, Вапнярка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 18.20
Чоп 18.45 23 хв  19.08 25 хв 
Батьово 19.28 2 хв  19.30 1 г  8 хв 
Мукачево 20.10 24 хв  20.34 1 г  50 хв 
Карпати 20.52 2 хв  20.54 2 г  32 хв 
Свалява 21.05 5 хв  21.10 2 г  45 хв 
Воловець 21.41 2 хв  21.43 3 г  21 хв 
Славське 22.33 5 хв  22.38 4 г  13 хв 
Сколе 23.10 5 хв  23.15 4 г  50 хв 
Стрий 23.51 8 хв  23.59 5 г  31 хв 
Львів 01.15 34 хв  01.49 6 г  55 хв 
Красне 02.35 5 хв  02.40 8 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 04.05 4 хв  04.09 9 г  45 хв 
Хмельницький 05.59 3 хв  06.02 11 г  39 хв 
Деражня 06.31 2 хв  06.33 12 г  11 хв 
Жмеринка-Пас. 07.31 15 хв  07.46 13 г  11 хв 
Вапнярка 08.52 2 хв  08.54 14 г  32 хв 
Крижопіль 09.14 2 хв  09.16 14 г  54 хв 
Кодима 09.47 2 хв  09.49 15 г  27 хв 
Подільськ-Жм. 10.42 2 хв  10.44 16 г  22 хв 
Роздільна-1 12.14 2 хв  12.16 17 г  54 хв 
Одеса-Головна 13.17 18 г  57 хв 

У розкладі поїзда 237Л Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930