У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 239 Київ — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Львів номер 239 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.58 і прибуває на станцію Львів о 09.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут поїзда 239 Київ - Львів пролягає по таким станціям як Житомир, Коростень, Олевськ, Рокитне-Волинське, Клесів, Антонівка, Чарторийськ, Поворськ, Турійськ, Іваничі, Червоноград, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Львів починається від 164.12 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.58
Фастів-1 19.05 23 хв  19.28 1 г  7 хв 
Житомир 21.04 20 хв  21.24 3 г  6 хв 
Нова Борова 22.13 2 хв  22.15 4 г  15 хв 
Коростень 22.58 20 хв  23.18 5 г 
Білокоровичі 00.09 2 хв  00.11 6 г  11 хв 
Олевськ 00.49 2 хв  00.51 6 г  51 хв 
Остки 01.13 2 хв  01.15 7 г  15 хв 
Рокитне-Волинське 01.28 2 хв  01.30 7 г  30 хв 
Томашгород 01.42 2 хв  01.44 7 г  44 хв 
Клесів 01.57 2 хв  01.59 7 г  59 хв 
Сарни 02.24 4 хв  02.28 8 г  26 хв 
Антонівка 02.49 2 хв  02.51 8 г  51 хв 
Рафалівка 03.13 2 хв  03.15 9 г  15 хв 
Чарторийськ 03.27 2 хв  03.29 9 г  29 хв 
Маневичі 03.49 2 хв  03.51 9 г  51 хв 
Поворськ 04.14 2 хв  04.16 10 г  16 хв 
Ковель 04.45 20 хв  05.05 10 г  47 хв 
Турійськ 05.29 2 хв  05.31 11 г  31 хв 
Володимир-Волинський 06.01 3 хв  06.04 12 г  3 хв 
Іваничі 06.30 2 хв  06.32 12 г  32 хв 
Сокаль 06.58 3 хв  07.01 13 г 
Червоноград 07.11 3 хв  07.14 13 г  13 хв 
Соснівка 07.44 2 хв  07.46 13 г  46 хв 
Підзамче 08.56 3 хв  08.59 14 г  58 хв 
Львів 09.11 15 г  13 хв 

У розкладі поїзда 239 Київ-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930