У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

239К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 239К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.48 і прибуває на станцію Ужгород о 10.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Шепетівка, Львів, Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Мукачево.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.48
Шепетівка 00.24 15 хв  00.39 4 г  36 хв 
Львів 04.11 26 хв  04.37 8 г  23 хв 
Стрий 05.50 5 хв  05.55 10 г  2 хв 
Сколе 06.26 2 хв  06.28 10 г  38 хв 
Славське 07.00 5 хв  07.05 11 г  12 хв 
Воловець 08.18 10 хв  08.28 12 г  30 хв 
Свалява 09.00 3 хв  09.03 13 г  12 хв 
Мукачево 09.31 4 хв  09.35 13 г  43 хв 
Ужгород 10.55 15 г  7 хв 

У розкладі поїзда 239К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930