У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 239К Київ — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Ужгород номер 239К відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.25 і прибуває на станцію Ужгород о 12.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут поїзда 239К Київ - Ужгород пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Підзамче, Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.25
Фастів-1 20.29 2 хв  20.31 1 г  4 хв 
Козятин-1 22.36 2 хв  22.38 3 г  11 хв 
Вінниця 23.33 3 хв  23.36 4 г  8 хв 
Хмельницький 01.31 15 хв  01.46 6 г  6 хв 
Підволочиськ 02.44 6 хв  02.50 7 г  19 хв 
Тернопіль-Пас. 03.40 5 хв  03.45 8 г  15 хв 
Підзамче 05.46 2 хв  05.48 10 г  21 хв 
Львів 05.59 26 хв  06.25 10 г  34 хв 
Стрий 07.32 2 хв  07.34 12 г  7 хв 
Сколе 08.06 2 хв  08.08 12 г  41 хв 
Славське 08.40 3 хв  08.43 13 г  15 хв 
Лавочне 08.55 9 хв  09.04 13 г  30 хв 
Воловець 09.40 10 хв  09.50 14 г  15 хв 
Свалява 10.20 3 хв  10.23 14 г  55 хв 
Карпати 10.33 1 хв  10.34 15 г  8 хв 
Мукачево 10.49 5 хв  10.54 15 г  24 хв 
Батьово 11.23 2 хв  11.25 15 г  58 хв 
Ужгород 12.09 16 г  44 хв 

У розкладі поїзда 239К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031