У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 239 Ужгород — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Київ номер 239 відправляється зі станції Ужгород о 22.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 18 хв. Маршрут поїзда 239 Ужгород - Київ пролягає по таким станціям як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Ужгород – Київ-Пас. починається від 254.97 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 22.25
Чоп 22.50 34 хв  23.24 25 хв 
Батьово 23.45 4 хв  23.49 1 г  20 хв 
Мукачево 00.27 7 хв  00.34 2 г  2 хв 
Карпати 00.51 2 хв  00.53 2 г  26 хв 
Свалява 01.03 5 хв  01.08 2 г  38 хв 
Воловець 01.40 3 хв  01.43 3 г  15 хв 
Лавочне 02.18 2 хв  02.20 3 г  53 хв 
Славське 02.34 4 хв  02.38 4 г  9 хв 
Сколе 03.11 4 хв  03.15 4 г  46 хв 
Стрий 03.55 10 хв  04.05 5 г  30 хв 
Львів 05.18 1 г 2 хв  06.20 6 г  53 хв 
Підзамче 06.31 1 хв  06.32 8 г  6 хв 
Київ-Пас. 13.12 14 г  47 хв 

У розкладі поїзда 239 Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930