У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 024Ш Одеса — Москва


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Москва номер 024Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.01 і прибуває на станцію Москва-Київська о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 38 хв. Маршрут поїзда 024Ш Одеса - Москва пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Бахмач-Пас., Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.01
Роздільна-1 16.58 2 хв  17.00 57 хв 
Подільськ-Жм. 18.34 2 хв  18.36 2 г  33 хв 
Слобідка 19.01 4 хв  19.05 3 г 
Кодима 19.29 4 хв  19.33 3 г  28 хв 
Рудниця 19.54 4 хв  19.58 3 г  53 хв 
Вапнярка 20.26 2 хв  20.28 4 г  25 хв 
Ярошенка 21.15 2 хв  21.17 5 г  14 хв 
Жмеринка-Пас. 21.39 20 хв  21.59 5 г  38 хв 
Вінниця 22.43 5 хв  22.48 6 г  42 хв 
Козятин-1 23.39 2 хв  23.41 7 г  38 хв 
Київ-Пас. 01.43 25 хв  02.08 9 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 04.29 2 хв  04.31 12 г  28 хв 
Конотоп 04.53 15 хв  05.08 12 г  52 хв 
Хутір-Михайлівський 06.37 30 хв  07.07 14 г  36 хв 
Суземка 07.36 50 хв  08.26 15 г  35 хв 
Брянск-Орловський 09.48 15 хв  10.03 17 г  47 хв 
Сухиничі-Головні 11.34 32 хв  12.06 19 г  33 хв 
Калуга-2 13.02 2 хв  13.04 21 г  1 хв 
Москва-Київська 15.55 23 г  54 хв 

У розкладі поїзда 024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28