У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 240 Львів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Київ номер 240 відправляється зі станції Львів о 17.11 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 49 хв. Маршрут поїзда 240 Львів - Київ пролягає по таким станціям як Соснівка, Сокаль, Володимир-Волинський, Ковель, Маневичі, Рафалівка, Сарни, Томашгород, Остки, Білокоровичі, Житомир.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Львів – Київ-Пас. починається від 167.29 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.11
Підзамче 17.24 2 хв  17.26 13 хв 
Соснівка 18.34 2 хв  18.36 1 г  23 хв 
Червоноград 19.07 5 хв  19.12 1 г  56 хв 
Сокаль 19.23 4 хв  19.27 2 г  12 хв 
Іваничі 19.53 4 хв  19.57 2 г  42 хв 
Володимир-Волинський 20.26 7 хв  20.33 3 г  15 хв 
Турійськ 21.03 2 хв  21.05 3 г  52 хв 
Ковель 21.31 30 хв  22.01 4 г  20 хв 
Поворськ 22.34 2 хв  22.36 5 г  23 хв 
Маневичі 23.09 4 хв  23.13 5 г  58 хв 
Чарторийськ 23.33 2 хв  23.35 6 г  22 хв 
Рафалівка 23.51 2 хв  23.53 6 г  40 хв 
Антонівка 00.13 2 хв  00.15 7 г  2 хв 
Сарни 00.40 7 хв  00.47 7 г  29 хв 
Клесів 01.14 4 хв  01.18 8 г  3 хв 
Томашгород 01.36 9 хв  01.45 8 г  25 хв 
Рокитне-Волинське 01.57 2 хв  01.59 8 г  46 хв 
Остки 02.11 2 хв  02.13 9 г 
Олевськ 02.33 2 хв  02.35 9 г  22 хв 
Білокоровичі 03.15 2 хв  03.17 10 г  4 хв 
Коростень 04.06 20 хв  04.26 10 г  55 хв 
Житомир 06.07 33 хв  06.40 12 г  56 хв 
Фастів-1 08.23 20 хв  08.43 15 г  12 хв 
Київ-Пас. 09.37 16 г  26 хв 

У розкладі поїзда 240 Львів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930