У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

241О Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 241О сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.36 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лихачове, Краснопавлівка, Лозова, Варварівка, Павлоград-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Плетений Ташлик, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.36
Лихачове 18.57 2 хв  18.59 1 г  21 хв 
Краснопавлівка 19.22 2 хв  19.24 1 г  46 хв 
Лозова 19.51 2 хв  19.53 2 г  15 хв 
Варварівка 20.27 2 хв  20.29 2 г  51 хв 
Павлоград-1 20.47 2 хв  20.49 3 г  11 хв 
Синельникове-2 21.21 2 хв  21.23 3 г  45 хв 
Дніпро-Головний 22.00 24 хв  22.24 4 г  24 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.54 2 хв  22.56 5 г  18 хв 
Олександрія 01.11 2 хв  01.13 7 г  35 хв 
Знам'янка-Пас. 01.53 23 хв  02.16 8 г  17 хв 
Кропивницький 03.00 3 хв  03.03 9 г  24 хв 
Плетений Ташлик 03.45 2 хв  03.47 10 г  9 хв 
Новоукраїнка 04.02 2 хв  04.04 10 г  26 хв 
Помічна 04.19 2 хв  04.21 10 г  43 хв 
Південноукраїнська 05.12 2 хв  05.14 11 г  36 хв 
Вознесенськ 05.41 2 хв  05.43 12 г  5 хв 
Одеса-Головна 08.54 15 г  18 хв 

У розкладі поїзда 241О Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031