У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 241 Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Запоріжжя - Львів номер 241 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 09.46 і прибуває на станцію Львів о 10.16 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда 241 Запоріжжя - Львів пролягає по таким станціям як Мирова, Нікополь, Апостолове, Рокувата, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 09.46
Дніпробуд-2 10.28 2 хв  10.30 42 хв 
Мирова 11.10 3 хв  11.13 1 г  24 хв 
Марганець 11.37 3 хв  11.40 1 г  51 хв 
Нікополь 12.11 20 хв  12.31 2 г  25 хв 
Чортомлик 13.03 2 хв  13.05 3 г  17 хв 
Апостолове 13.51 2 хв  13.53 4 г  5 хв 
Кривий Ріг-Головний 14.38 5 хв  14.43 4 г  52 хв 
Рокувата 15.22 2 хв  15.24 5 г  36 хв 
Олександрія 18.32 2 хв  18.34 8 г  46 хв 
Знам'янка-Пас. 19.20 3 хв  19.23 9 г  34 хв 
Фундукліївка 20.12 2 хв  20.14 10 г  26 хв 
Кам'янка 20.33 2 хв  20.35 10 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.57 15 хв  21.12 11 г  11 хв 
Городище 22.00 2 хв  22.02 12 г  14 хв 
Корсунь 22.20 2 хв  22.22 12 г  34 хв 
Миронівка 22.58 2 хв  23.00 13 г  12 хв 
Біла Церква 23.58 3 хв  00.01 14 г  12 хв 
Козятин-1 02.26 2 хв  02.28 16 г  40 хв 
Вінниця 03.30 5 хв  03.35 17 г  44 хв 
Хмельницький 05.50 15 хв  06.05 20 г  4 хв 
Підволочиськ 07.06 2 хв  07.08 21 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 07.55 5 хв  08.00 22 г  9 хв 
Злочів 08.58 2 хв  09.00 23 г  12 хв 
Красне 09.26 2 хв  09.28 23 г  40 хв 
Підзамче 10.03 2 хв  10.05 1 д  17 хв 
Львів 10.16 1 д  30 хв 

У розкладі поїзда 241 Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930