У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

243К Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 243К сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.06 і прибуває на станцію Рахів о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Ходорів, Бурштин, Івано-Франківськ, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.06
Коростень 20.59 2 хв  21.01 1 г  53 хв 
Новоград-Волинський-1 22.20 2 хв  22.22 3 г  14 хв 
Шепетівка 23.19 2 хв  23.21 4 г  13 хв 
Славута-1 23.41 2 хв  23.43 4 г  35 хв 
Кривин 23.56 2 хв  23.58 4 г  50 хв 
Броди 01.37 2 хв  01.39 6 г  31 хв 
Львів 02.49 22 хв  03.11 7 г  43 хв 
Ходорів 04.18 2 хв  04.20 9 г  12 хв 
Бурштин 04.56 2 хв  04.58 9 г  50 хв 
Івано-Франківськ 05.43 25 хв  06.08 10 г  37 хв 
Делятин 07.19 2 хв  07.21 12 г  13 хв 
Яремче 07.33 4 хв  07.37 12 г  27 хв 
Микуличин 07.50 4 хв  07.54 12 г  44 хв 
Татарів 08.08 3 хв  08.11 13 г  2 хв 
Ворохта 08.25 4 хв  08.29 13 г  19 хв 
Ясіня 09.04 4 хв  09.08 13 г  58 хв 
Кваси 09.27 4 хв  09.31 14 г  21 хв 
Рахів 10.00 14 г  54 хв 

У розкладі поїзда 243К Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031