У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

243К Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 243К сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.06 і прибуває на станцію Рахів о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Ходорів, Бурштин, Івано-Франківськ, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.06
Шепетівка 23.19 2 хв  23.21 4 г  13 хв 
Славута-1 23.41 2 хв  23.43 4 г  35 хв 
Кривин 23.56 2 хв  23.58 4 г  50 хв 
Броди 01.37 2 хв  01.39 6 г  31 хв 
Львів 02.49 22 хв  03.11 7 г  43 хв 
Ходорів 04.18 2 хв  04.20 9 г  12 хв 
Бурштин 04.56 2 хв  04.58 9 г  50 хв 
Івано-Франківськ 05.43 25 хв  06.08 10 г  37 хв 
Делятин 07.19 2 хв  07.21 12 г  13 хв 
Яремче 07.33 4 хв  07.37 12 г  27 хв 
Микуличин 07.50 4 хв  07.54 12 г  44 хв 
Татарів 08.08 3 хв  08.11 13 г  2 хв 
Ворохта 08.25 4 хв  08.29 13 г  19 хв 
Ясіня 09.04 4 хв  09.08 13 г  58 хв 
Кваси 09.27 4 хв  09.31 14 г  21 хв 
Рахів 10.00 14 г  54 хв 

У розкладі поїзда 243К Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930