У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

244Л Рахів — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 244Л сполученням Рахів - Київ-Пас. відправляється зі станції Рахів о 17.34 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ясіня, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Ходорів, Броди, Славута-1, Новоград-Волинський-1, Святошин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 17.34
Кваси 18.03 2 хв  18.05 29 хв 
Ясіня 18.19 5 хв  18.24 45 хв 
Ворохта 19.08 5 хв  19.13 1 г  34 хв 
Татарів 19.26 2 хв  19.28 1 г  52 хв 
Микуличин 19.41 3 хв  19.44 2 г  7 хв 
Яремче 20.00 5 хв  20.05 2 г  26 хв 
Делятин 20.20 2 хв  20.22 2 г  46 хв 
Івано-Франківськ 21.25 30 хв  21.55 3 г  51 хв 
Бурштин 22.52 3 хв  22.55 5 г  18 хв 
Ходорів 23.34 2 хв  23.36 6 г 
Львів 00.41 20 хв  01.01 7 г  7 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 8 г  35 хв 
Кривин 03.56 2 хв  03.58 10 г  22 хв 
Славута-1 04.09 2 хв  04.11 10 г  35 хв 
Шепетівка 04.30 5 хв  04.35 10 г  56 хв 
Новоград-Волинський-1 05.26 2 хв  05.28 11 г  52 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 13 г  4 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 14 г  55 хв 
Київ-Пас. 08.48 15 г  14 хв 

У розкладі поїзда 244Л Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031