У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

244Л Рахів — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 244Л сполученням Рахів - Київ-Пас. відправляється зі станції Рахів о 17.34 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ясіня, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Ходорів, Броди, Славута-1, Новоград-Волинський-1, Святошин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 17.34
Кваси 18.03 2 хв  18.05 29 хв 
Ясіня 18.19 5 хв  18.24 45 хв 
Ворохта 19.08 5 хв  19.13 1 г  34 хв 
Татарів 19.26 2 хв  19.28 1 г  52 хв 
Микуличин 19.41 3 хв  19.44 2 г  7 хв 
Яремче 20.00 5 хв  20.05 2 г  26 хв 
Делятин 20.20 2 хв  20.22 2 г  46 хв 
Івано-Франківськ 21.25 30 хв  21.55 3 г  51 хв 
Бурштин 22.52 3 хв  22.55 5 г  18 хв 
Ходорів 23.34 2 хв  23.36 6 г 
Львів 00.41 20 хв  01.01 7 г  7 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 8 г  35 хв 
Кривин 03.56 2 хв  03.58 10 г  22 хв 
Славута-1 04.09 2 хв  04.11 10 г  35 хв 
Шепетівка 04.30 5 хв  04.35 10 г  56 хв 
Новоград-Волинський-1 05.26 2 хв  05.28 11 г  52 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 13 г  4 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 14 г  55 хв 
Київ-Пас. 08.48 15 г  14 хв 

У розкладі поїзда 244Л Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031