У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 249О Київ — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Чернівці номер 249О відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.50 і прибуває на станцію Чернівці о 08.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда 249О Київ - Чернівці пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Івано-Франківськ, Коломия.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.50
Козятин-1 19.35 2 хв  19.37 2 г  45 хв 
Вінниця 20.32 5 хв  20.37 3 г  42 хв 
Хмельницький 22.32 12 хв  22.44 5 г  42 хв 
Тернопіль-Пас. 00.25 4 хв  00.29 7 г  35 хв 
Львів 02.24 20 хв  02.44 9 г  34 хв 
Івано-Франківськ 05.24 20 хв  05.44 12 г  34 хв 
Коломия 06.55 18 хв  07.13 14 г  5 хв 
Чернівці 08.20 15 г  30 хв 

У розкладі поїзда 249О Київ-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031