У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

249К Київ-Пас. — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 249К сполученням Київ-Пас. - Чернівці відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.09 і прибуває на станцію Чернівці о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.09
Козятин-1 17.17 2 хв  17.19 2 г  8 хв 
Вінниця 18.25 3 хв  18.28 3 г  16 хв 
Хмельницький 20.54 23 хв  21.17 5 г  45 хв 
Підволочиськ 22.30 40 хв  23.10 7 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 23.59 5 хв  00.04 8 г  50 хв 
Львів 01.58 24 хв  02.22 10 г  49 хв 
Ходорів 03.32 2 хв  03.34 12 г  23 хв 
Івано-Франківськ 04.58 38 хв  05.36 13 г  49 хв 
Коломия 07.02 11 хв  07.13 15 г  53 хв 
Чернівці 08.15 17 г  6 хв 

У розкладі поїзда 249К Київ-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930