У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

250П Бердянськ — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 250П сполученням Бердянськ - Кременчук відправляється зі станції Бердянськ о 19.32 і прибуває на станцію Кременчук о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Єлизаветівка, Верхній Токмак-1, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Люботин, Коломак, Скороходове, Полтава-Південна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 19.32
Єлизаветівка 20.18 2 хв  20.20 46 хв 
Верхній Токмак-1 20.59 2 хв  21.01 1 г  27 хв 
Великий Токмак 21.54 2 хв  21.56 2 г  22 хв 
Федорівка 22.51 22 хв  23.13 3 г  19 хв 
Запоріжжя-1 00.26 5 хв  00.31 4 г  54 хв 
Павлоград-1 02.04 2 хв  02.06 6 г  32 хв 
Лозова 03.01 3 хв  03.04 7 г  29 хв 
Харків-Пас. 04.50 40 хв  05.30 9 г  18 хв 
Люботин 05.59 2 хв  06.01 10 г  27 хв 
Коломак 07.11 3 хв  07.14 11 г  39 хв 
Скороходове 07.30 2 хв  07.32 11 г  58 хв 
Полтава-Південна 08.18 30 хв  08.48 12 г  46 хв 
Кременчук 10.22 14 г  50 хв 

У розкладі поїзда 250П Бердянськ — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031