У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

251О Харків-Пас. — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 251О сполученням Харків-Пас. - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.58 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 06.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.58
Лозова 18.50 2 хв  18.52 1 г  52 хв 
Павлоград-1 19.48 5 хв  19.53 2 г  50 хв 
Синельникове-2 20.34 2 хв  20.36 3 г  36 хв 
Дніпро-Головний 21.27 20 хв  21.47 4 г  29 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.23 2 хв  22.25 5 г  25 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.43 50 хв  01.33 7 г  45 хв 
Апостолове 02.18 22 хв  02.40 9 г  20 хв 
Високопілля 03.06 2 хв  03.08 10 г  8 хв 
Біла Криниця 03.38 2 хв  03.40 10 г  40 хв 
Березнегувате 04.05 2 хв  04.07 11 г  7 хв 
Снігурівка 04.44 2 хв  04.46 11 г  46 хв 
Херсон 05.33 10 хв  05.43 12 г  35 хв 
Миколаїв-Пас. 06.39 13 г  41 хв 

У розкладі поїзда 251О Харків-Пас. — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728