У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

251К Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 251К сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.10
Лозова 19.10 4 хв  19.14 2 г 
Павлоград-1 20.05 2 хв  20.07 2 г  55 хв 
Синельникове-2 20.43 2 хв  20.45 3 г  33 хв 
Дніпро-Головний 21.27 20 хв  21.47 4 г  17 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.23 2 хв  22.25 5 г  13 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.43 50 хв  01.33 7 г  33 хв 
Апостолове 02.18 22 хв  02.40 9 г  8 хв 
Високопілля 03.06 2 хв  03.08 9 г  56 хв 
Біла Криниця 03.38 2 хв  03.40 10 г  28 хв 
Березнегувате 04.05 2 хв  04.07 10 г  55 хв 
Снігурівка 04.43 2 хв  04.45 11 г  33 хв 
Херсон 05.33 26 хв  05.59 12 г  23 хв 
Миколаїв-Пас. 06.55 20 хв  07.15 13 г  45 хв 
Колосівка 08.45 26 хв  09.11 15 г  35 хв 
Одеса-Східна 10.48 19 хв  11.07 17 г  38 хв 
Одеса-Головна 11.42 18 г  32 хв 

У розкладі поїзда 251К Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031