У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

252Ш Миколаїв-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 252Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 20.03 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 20.03
Херсон 21.03 10 хв  21.13 1 г 
Снігурівка 22.03 2 хв  22.05 2 г 
Березнегувате 22.41 2 хв  22.43 2 г  38 хв 
Біла Криниця 23.08 2 хв  23.10 3 г  5 хв 
Високопілля 23.40 2 хв  23.42 3 г  37 хв 
Апостолове 00.10 25 хв  00.35 4 г  7 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.15 46 хв  02.01 5 г  12 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.21 2 хв  04.23 8 г  18 хв 
Дніпро-Головний 04.55 27 хв  05.22 8 г  52 хв 
Синельникове-2 06.26 2 хв  06.28 10 г  23 хв 
Павлоград-1 07.00 2 хв  07.02 10 г  57 хв 
Лозова 08.01 2 хв  08.03 11 г  58 хв 
Харків-Пас. 09.57 13 г  54 хв 

У розкладі поїзда 252Ш Миколаїв-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930