У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

252Ш Миколаїв-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 252Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 19.52 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 19.52
Херсон 20.54 20 хв  21.14 1 г  2 хв 
Снігурівка 22.03 2 хв  22.05 2 г  11 хв 
Березнегувате 22.40 2 хв  22.42 2 г  48 хв 
Біла Криниця 23.06 2 хв  23.08 3 г  14 хв 
Високопілля 23.40 2 хв  23.42 3 г  48 хв 
Апостолове 00.10 25 хв  00.35 4 г  18 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.15 46 хв  02.01 5 г  23 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.25 2 хв  04.27 8 г  33 хв 
Дніпро-Головний 04.58 23 хв  05.21 9 г  6 хв 
Синельникове-2 06.26 2 хв  06.28 10 г  34 хв 
Павлоград-1 07.00 2 хв  07.02 11 г  8 хв 
Лозова 08.01 2 хв  08.03 12 г  9 хв 
Харків-Пас. 09.57 14 г  5 хв 

У розкладі поїзда 252Ш Миколаїв-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930