У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

252Ш Миколаїв-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 252Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 19.45 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 19.45
Херсон 20.56 10 хв  21.06 1 г  11 хв 
Снігурівка 21.56 2 хв  21.58 2 г  11 хв 
Березнегувате 22.35 2 хв  22.37 2 г  50 хв 
Біла Криниця 23.04 2 хв  23.06 3 г  19 хв 
Високопілля 23.38 2 хв  23.40 3 г  53 хв 
Апостолове 00.10 22 хв  00.32 4 г  25 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.12 46 хв  01.58 5 г  27 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.16 2 хв  04.18 8 г  31 хв 
Дніпро-Головний 04.54 29 хв  05.23 9 г  9 хв 
Синельникове-2 06.27 2 хв  06.29 10 г  42 хв 
Павлоград-1 07.00 2 хв  07.02 11 г  15 хв 
Лозова 08.01 2 хв  08.03 12 г  16 хв 
Харків-Пас. 09.57 14 г  12 хв 

У розкладі поїзда 252Ш Миколаїв-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031