У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

252Л Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 252Л сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.21
Одеса-Східна 15.49 2 хв  15.51 28 хв 
Колосівка 17.30 30 хв  18.00 2 г  9 хв 
Миколаїв-Пас. 19.32 20 хв  19.52 4 г  11 хв 
Херсон 20.54 20 хв  21.14 5 г  33 хв 
Снігурівка 22.03 2 хв  22.05 6 г  42 хв 
Березнегувате 22.40 2 хв  22.42 7 г  19 хв 
Біла Криниця 23.06 2 хв  23.08 7 г  45 хв 
Високопілля 23.40 2 хв  23.42 8 г  19 хв 
Апостолове 00.10 25 хв  00.35 8 г  49 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.15 46 хв  02.01 9 г  54 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.25 2 хв  04.27 13 г  4 хв 
Дніпро-Головний 04.58 23 хв  05.21 13 г  37 хв 
Синельникове-2 06.26 2 хв  06.28 15 г  5 хв 
Павлоград-1 07.00 2 хв  07.02 15 г  39 хв 
Лозова 08.01 2 хв  08.03 16 г  40 хв 
Харків-Пас. 09.57 18 г  36 хв 

У розкладі поїзда 252Л Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031