У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

254К Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 254К сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.19 і прибуває на станцію Маріуполь о 13.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Комиш-Зоря, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.19
Ім. Тараса Шевченка 22.24 4 хв  22.28 3 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 23.51 3 хв  23.54 4 г  32 хв 
Олександрія 00.38 2 хв  00.40 5 г  19 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.58 2 хв  02.00 6 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.09 2 хв  03.11 7 г  50 хв 
Дніпро-Головний 03.48 20 хв  04.08 8 г  29 хв 
Синельникове-2 04.56 2 хв  04.58 9 г  37 хв 
Синельникове-1 05.06 2 хв  05.08 9 г  47 хв 
Запоріжжя-1 06.16 5 хв  06.21 10 г  57 хв 
Молочанськ 08.36 2 хв  08.38 13 г  17 хв 
Великий Токмак 08.50 2 хв  08.52 13 г  31 хв 
Комиш-Зоря 10.17 3 хв  10.20 14 г  58 хв 
Волноваха 11.38 20 хв  11.58 16 г  19 хв 
Маріуполь 13.11 17 г  52 хв 

У розкладі поїзда 254К Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930