У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

254Д Маріуполь — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 254Д сполученням Маріуполь - Київ-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 15.29 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Волноваха, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Молочанськ, Федорівка, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 15.29
Волноваха 16.40 20 хв  17.00 1 г  11 хв 
Комиш-Зоря 18.18 2 хв  18.20 2 г  49 хв 
Великий Токмак 19.48 2 хв  19.50 4 г  19 хв 
Молочанськ 20.05 2 хв  20.07 4 г  36 хв 
Федорівка 20.47 20 хв  21.07 5 г  18 хв 
Запоріжжя-1 22.11 5 хв  22.16 6 г  42 хв 
Синельникове-1 23.12 2 хв  23.14 7 г  43 хв 
Синельникове-2 23.22 2 хв  23.24 7 г  53 хв 
Дніпро-Головний 00.10 33 хв  00.43 8 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 01.14 2 хв  01.16 9 г  45 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.20 2 хв  02.22 10 г  51 хв 
Олександрія 03.42 2 хв  03.44 12 г  13 хв 
Знам'янка-Пас. 04.28 6 хв  04.34 12 г  59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.54 3 хв  05.57 14 г  25 хв 
Київ-Пас. 09.18 17 г  49 хв 

У розкладі поїзда 254Д Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930