У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

254Д Маріуполь — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 254Д сполученням Маріуполь - Київ-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 16.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Волноваха, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Знам'янка-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 16.50
Волноваха 18.07 20 хв  18.27 1 г  17 хв 
Комиш-Зоря 19.47 2 хв  19.49 2 г  57 хв 
Великий Токмак 21.20 2 хв  21.22 4 г  30 хв 
Федорівка 22.21 20 хв  22.41 5 г  31 хв 
Запоріжжя-1 23.43 4 хв  23.47 6 г  53 хв 
Дніпро-Головний 01.22 15 хв  01.37 8 г  32 хв 
Знам'янка-Пас. 04.54 2 хв  04.56 12 г  4 хв 
Київ-Пас. 09.18 16 г  28 хв 

У розкладі поїзда 254Д Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930