У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 257 Івано-Франківськ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Івано-Франківськ - Чернігів номер 257 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 15.57 і прибуває на станцію Чернігів о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 28 хв. Маршрут поїзда 257 Івано-Франківськ - Чернігів пролягає по таким станціям як Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 15.57
Ходорів 17.12 2 хв  17.14 1 г  15 хв 
Львів 18.38 33 хв  19.11 2 г  41 хв 
Тернопіль-Пас. 21.20 5 хв  21.25 5 г  23 хв 
Хмельницький 23.17 15 хв  23.32 7 г  20 хв 
Вінниця 01.39 5 хв  01.44 9 г  42 хв 
Козятин-1 02.40 2 хв  02.42 10 г  43 хв 
Київ-Пас. 05.26 42 хв  06.08 13 г  29 хв 
Дарниця 06.27 2 хв  06.29 14 г  30 хв 
Ніжин 08.08 42 хв  08.50 16 г  11 хв 
Чернігів 10.25 18 г  28 хв 

У розкладі поїзда 257 Івано-Франківськ — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031