У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 257 Івано-Франківськ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Івано-Франківськ - Чернігів номер 257 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 14.46 і прибуває на станцію Чернігів о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда 257 Івано-Франківськ - Чернігів пролягає по таким станціям як Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 14.46
Ходорів 15.58 2 хв  16.00 1 г  12 хв 
Львів 17.12 28 хв  17.40 2 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 19.55 14 хв  20.09 5 г  9 хв 
Хмельницький 22.13 17 хв  22.30 7 г  27 хв 
Вінниця 00.35 5 хв  00.40 9 г  49 хв 
Козятин-1 01.29 2 хв  01.31 10 г  43 хв 
Київ-Пас. 03.32 20 хв  03.52 12 г  46 хв 
Дарниця 04.10 2 хв  04.12 13 г  24 хв 
Ніжин 05.28 57 хв  06.25 14 г  42 хв 
Чернігів 07.25 16 г  39 хв 

У розкладі поїзда 257 Івано-Франківськ — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930