У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 257 Івано-Франківськ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Івано-Франківськ - Чернігів номер 257 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 14.46 і прибуває на станцію Чернігів о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда 257 Івано-Франківськ - Чернігів пролягає по таким станціям як Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 14.46
Ходорів 15.58 2 хв  16.00 1 г  12 хв 
Львів 17.12 28 хв  17.40 2 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 19.55 14 хв  20.09 5 г  9 хв 
Хмельницький 22.13 17 хв  22.30 7 г  27 хв 
Вінниця 00.35 5 хв  00.40 9 г  49 хв 
Козятин-1 01.29 2 хв  01.31 10 г  43 хв 
Київ-Пас. 03.32 20 хв  03.52 12 г  46 хв 
Дарниця 04.10 2 хв  04.12 13 г  24 хв 
Ніжин 05.28 57 хв  06.25 14 г  42 хв 
Чернігів 07.25 16 г  39 хв 

У розкладі поїзда 257 Івано-Франківськ — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031