У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 258 Чернігів — Івано-Франківськ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Чернігів - Івано-Франківськ номер 258 відправляється зі станції Чернігів о 21.18 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут поїзда 258 Чернігів - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 21.18
Ніжин 22.20 51 хв  23.11 1 г  2 хв 
Дарниця 00.23 2 хв  00.25 3 г  5 хв 
Київ-Пас. 00.41 25 хв  01.06 3 г  23 хв 
Козятин-1 03.09 2 хв  03.11 5 г  51 хв 
Вінниця 04.08 5 хв  04.13 6 г  50 хв 
Хмельницький 06.13 15 хв  06.28 8 г  55 хв 
Тернопіль-Пас. 08.18 5 хв  08.23 11 г 
Львів 10.23 22 хв  10.45 13 г  5 хв 
Ходорів 12.03 2 хв  12.05 14 г  45 хв 
Івано-Франківськ 13.18 16 г 

У розкладі поїзда 258 Чернігів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031