У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 258 Чернігів — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Чернігів - Львів номер 258 відправляється зі станції Чернігів о 21.18 і прибуває на станцію Львів о 10.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда 258 Чернігів - Львів пролягає по таким станціям як Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 21.18
Ніжин 22.20 51 хв  23.11 1 г  2 хв 
Дарниця 00.23 2 хв  00.25 3 г  5 хв 
Київ-Пас. 00.41 25 хв  01.06 3 г  23 хв 
Козятин-1 03.09 2 хв  03.11 5 г  51 хв 
Вінниця 04.08 5 хв  04.13 6 г  50 хв 
Хмельницький 06.13 15 хв  06.28 8 г  55 хв 
Тернопіль-Пас. 08.18 5 хв  08.23 11 г 
Львів 10.23 13 г  5 хв 

У розкладі поїзда 258 Чернігів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031