У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 259 Івано-Франківськ — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Івано-Франківськ - Суми номер 259 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 15.57 і прибуває на станцію Суми о 12.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 29 хв. Маршрут поїзда 259 Івано-Франківськ - Суми пролягає по таким станціям як Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 15.57
Ходорів 17.12 2 хв  17.14 1 г  15 хв 
Львів 18.38 33 хв  19.11 2 г  41 хв 
Тернопіль-Пас. 21.20 5 хв  21.25 5 г  23 хв 
Хмельницький 23.17 15 хв  23.32 7 г  20 хв 
Вінниця 01.39 5 хв  01.44 9 г  42 хв 
Козятин-1 02.40 2 хв  02.42 10 г  43 хв 
Київ-Пас. 05.26 42 хв  06.08 13 г  29 хв 
Дарниця 06.27 2 хв  06.29 14 г  30 хв 
Ніжин 08.08 15 хв  08.23 16 г  11 хв 
Бахмач-Пас. 09.23 2 хв  09.25 17 г  26 хв 
Конотоп 09.50 2 хв  09.52 17 г  53 хв 
Путивль 10.35 2 хв  10.37 18 г  38 хв 
Ворожба-Пас. 11.08 20 хв  11.28 19 г  11 хв 
Білопілля 11.38 2 хв  11.40 19 г  41 хв 
Суми 12.26 20 г  29 хв 

У розкладі поїзда 259 Івано-Франківськ — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031