У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 259 Суми — Івано-Франківськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Суми - Івано-Франківськ номер 259 відправляється зі станції Суми о 18.05 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда 259 Суми - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 18.05
Білопілля 18.50 2 хв  18.52 45 хв 
Ворожба-Пас. 19.00 20 хв  19.20 55 хв 
Путивль 19.48 2 хв  19.50 1 г  43 хв 
Конотоп 20.31 2 хв  20.33 2 г  26 хв 
Бахмач-Пас. 20.57 2 хв  20.59 2 г  52 хв 
Ніжин 21.58 22 хв  22.20 3 г  53 хв 
Дарниця 23.51 2 хв  23.53 5 г  46 хв 
Київ-Пас. 00.11 20 хв  00.31 6 г  6 хв 
Козятин-1 02.53 2 хв  02.55 8 г  48 хв 
Вінниця 03.58 5 хв  04.03 9 г  53 хв 
Хмельницький 06.14 15 хв  06.29 12 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 08.17 5 хв  08.22 14 г  12 хв 
Львів 10.22 20 хв  10.42 16 г  17 хв 
Ходорів 12.05 2 хв  12.07 18 г 
Івано-Франківськ 13.25 19 г  20 хв 

У розкладі поїзда 259 Суми — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031