У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 259 Суми — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Суми - Львів номер 259 відправляється зі станції Суми о 18.40 і прибуває на станцію Львів о 10.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда 259 Суми - Львів пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 18.40
Білопілля 19.25 2 хв  19.27 45 хв 
Ворожба-Пас. 19.37 31 хв  20.08 57 хв 
Путивль 20.37 2 хв  20.39 1 г  57 хв 
Конотоп 21.20 2 хв  21.22 2 г  40 хв 
Бахмач-Пас. 21.44 2 хв  21.46 3 г  4 хв 
Ніжин 22.41 30 хв  23.11 4 г  1 хв 
Дарниця 00.23 2 хв  00.25 5 г  43 хв 
Київ-Пас. 00.41 25 хв  01.06 6 г  1 хв 
Козятин-1 03.09 2 хв  03.11 8 г  29 хв 
Вінниця 04.08 5 хв  04.13 9 г  28 хв 
Хмельницький 06.13 15 хв  06.28 11 г  33 хв 
Тернопіль-Пас. 08.18 5 хв  08.23 13 г  38 хв 
Львів 10.23 15 г  43 хв 

У розкладі поїзда 259 Суми — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031