У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 259О Суми — Ворохта


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Суми - Ворохта номер 259О відправляється зі станції Суми о 15.40 і прибуває на станцію Ворохта о 12.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 45 хв. Маршрут поїзда 259О Суми - Ворохта пролягає по таким станціям як Ворожба-Пас., Конотоп, Ніжин, Київ-Пас., Броди, Львів, Галич, Делятин, Микуличин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 15.40
Білопілля 16.28 2 хв  16.30 48 хв 
Ворожба-Пас. 16.40 22 хв  17.02 1 г 
Путивль 17.30 2 хв  17.32 1 г  50 хв 
Конотоп 18.09 10 хв  18.19 2 г  29 хв 
Бахмач-Пас. 18.42 2 хв  18.44 3 г  2 хв 
Ніжин 19.38 10 хв  19.48 3 г  58 хв 
Дарниця 21.11 2 хв  21.13 5 г  31 хв 
Київ-Пас. 21.33 30 хв  22.03 5 г  53 хв 
Шепетівка 02.03 2 хв  02.05 10 г  23 хв 
Броди 05.06 15 хв  05.21 13 г  26 хв 
Красне 05.58 2 хв  06.00 14 г  18 хв 
Львів 06.47 27 хв  07.14 15 г  7 хв 
Ходорів 08.14 2 хв  08.16 16 г  34 хв 
Галич 09.03 2 хв  09.05 17 г  23 хв 
Івано-Франківськ 09.40 20 хв  10.00 18 г 
Делятин 11.05 2 хв  11.07 19 г  25 хв 
Яремче 11.18 3 хв  11.21 19 г  38 хв 
Микуличин 11.36 7 хв  11.43 19 г  56 хв 
Татарів 11.55 3 хв  11.58 20 г  15 хв 
Ворохта 12.12 20 г  32 хв 

У розкладі поїзда 259О Суми — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930