У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026К Львів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 026К сполученням Львів - Одеса-Головна відправляється зі станції Львів о 23.28 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.28
Красне 00.08 2 хв  00.10 40 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 01.28 5 хв  01.33 2 г 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 2 г  55 хв 
Волочиськ 02.35 2 хв  02.37 3 г  7 хв 
Хмельницький 03.30 4 хв  03.34 4 г  2 хв 
Жмеринка-Пас. 05.02 24 хв  05.26 5 г  34 хв 
Рахни 06.03 2 хв  06.05 6 г  35 хв 
Вапнярка 06.38 2 хв  06.40 7 г  10 хв 
Рудниця 07.08 2 хв  07.10 7 г  40 хв 
Кодима 07.30 2 хв  07.32 8 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 08.25 20 хв  08.45 8 г  57 хв 
Роздільна-1 10.20 2 хв  10.22 10 г  52 хв 
Одеса-Головна 11.24 11 г  56 хв 

У розкладі поїзда 026К Львів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031