У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 26 Ворохта — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Одеса номер 26 відправляється зі станції Ворохта о 14.52 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда 26 Ворохта - Одеса пролягає по таким станціям як Микуличин, Івано-Франківськ, Ходорів, Злочів, Волочиськ, Деражня, Вапнярка, Кодима, Затишшя.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 14.52
Татарів 15.05 2 хв  15.07 13 хв 
Микуличин 15.21 2 хв  15.23 29 хв 
Яремче 15.35 8 хв  15.43 43 хв 
Івано-Франківськ 17.03 37 хв  17.40 2 г  11 хв 
Галич 18.11 2 хв  18.13 3 г  19 хв 
Ходорів 19.00 2 хв  19.02 4 г  8 хв 
Львів 20.12 21 хв  20.33 5 г  20 хв 
Злочів 21.41 2 хв  21.43 6 г  49 хв 
Тернопіль-Пас. 22.39 5 хв  22.44 7 г  47 хв 
Волочиськ 23.38 2 хв  23.40 8 г  46 хв 
Хмельницький 00.34 3 хв  00.37 9 г  42 хв 
Деражня 01.08 2 хв  01.10 10 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 02.09 20 хв  02.29 11 г  17 хв 
Вапнярка 03.39 2 хв  03.41 12 г  47 хв 
Крижопіль 04.14 2 хв  04.16 13 г  22 хв 
Кодима 05.08 2 хв  05.10 14 г  16 хв 
Подільськ-Жм. 06.21 2 хв  06.23 15 г  29 хв 
Затишшя 07.12 2 хв  07.14 16 г  20 хв 
Роздільна-1 08.07 2 хв  08.09 17 г  15 хв 
Одеса-Головна 09.19 18 г  27 хв 

У розкладі поїзда 26 Ворохта — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930