У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

260К Київ-Пас. — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 260К сполученням Київ-Пас. - Лисичанськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.47 і прибуває на станцію Лисичанськ о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Павлоград-1, Краснопавлівка, Зміїв, Святогірськ, Колгоспна, Куземівка, Кремінне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.47
Миронівка 23.38 2 хв  23.40 1 г  51 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.08 15 хв  01.23 3 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 02.38 3 хв  02.41 4 г  51 хв 
Олександрія 03.18 2 хв  03.20 5 г  31 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.37 3 хв  04.40 6 г  50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.52 2 хв  05.54 8 г  5 хв 
Дніпро-Головний 06.38 27 хв  07.05 8 г  51 хв 
Синельникове-2 07.54 2 хв  07.56 10 г  7 хв 
Павлоград-1 08.30 5 хв  08.35 10 г  43 хв 
Варварівка 08.55 2 хв  08.57 11 г  8 хв 
Лозова 09.41 12 хв  09.53 11 г  54 хв 
Краснопавлівка 10.15 2 хв  10.17 12 г  28 хв 
Лихачове 10.38 5 хв  10.43 12 г  51 хв 
Харків-Пас. 11.49 30 хв  12.19 14 г  2 хв 
Зміїв 12.57 2 хв  12.59 15 г  10 хв 
Балаклія 13.34 2 хв  13.36 15 г  47 хв 
Ізюм 14.23 2 хв  14.25 16 г  36 хв 
Святогірськ 14.50 30 хв  15.20 17 г  3 хв 
Радьківські Піски 15.49 2 хв  15.51 18 г  2 хв 
Переддонбасівська 16.03 2 хв  16.05 18 г  16 хв 
Колгоспна 16.15 2 хв  16.17 18 г  28 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.40 22 хв  17.02 18 г  53 хв 
Кислівка 17.30 2 хв  17.32 19 г  43 хв 
Куземівка 17.50 2 хв  17.52 20 г  3 хв 
Сватово 18.17 7 хв  18.24 20 г  30 хв 
Кабанне 18.47 2 хв  18.49 21 г 
Кремінне 19.10 2 хв  19.12 21 г  23 хв 
Рубіжне 19.27 2 хв  19.29 21 г  40 хв 
Лисичанськ 19.50 22 г  3 хв 

У розкладі поїзда 260К Київ-Пас. — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031