У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 260 Львів — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Суми номер 260 відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Суми о 09.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 260 Львів - Суми пролягає по таким станціям як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Тернопіль-Пас. 19.55 14 хв  20.09 2 г  15 хв 
Хмельницький 22.13 17 хв  22.30 4 г  33 хв 
Вінниця 00.35 5 хв  00.40 6 г  55 хв 
Козятин-1 01.29 2 хв  01.31 7 г  49 хв 
Київ-Пас. 03.32 20 хв  03.52 9 г  52 хв 
Дарниця 04.10 2 хв  04.12 10 г  30 хв 
Ніжин 05.28 30 хв  05.58 11 г  48 хв 
Бахмач-Пас. 06.56 2 хв  06.58 13 г  16 хв 
Конотоп 07.20 2 хв  07.22 13 г  40 хв 
Путивль 08.03 2 хв  08.05 14 г  23 хв 
Ворожба-Пас. 08.35 20 хв  08.55 14 г  55 хв 
Білопілля 09.05 2 хв  09.07 15 г  25 хв 
Суми 09.53 16 г  13 хв 

У розкладі поїзда 260 Львів — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031