У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 260Л Ворохта — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Суми номер 260Л відправляється зі станції Ворохта о 14.30 і прибуває на станцію Суми о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 260Л Ворохта - Суми пролягає по таким станціям як Микуличин, Делятин, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 14.30
Татарів 14.41 2 хв  14.43 11 хв 
Микуличин 14.55 2 хв  14.57 25 хв 
Яремче 15.12 2 хв  15.14 42 хв 
Делятин 15.29 2 хв  15.31 59 хв 
Івано-Франківськ 16.38 26 хв  17.04 2 г  8 хв 
Галич 17.31 2 хв  17.33 3 г  1 хв 
Ходорів 18.20 3 хв  18.23 3 г  50 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  20 хв 
Красне 20.58 2 хв  21.00 6 г  28 хв 
Броди 21.29 2 хв  21.31 6 г  59 хв 
Шепетівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  27 хв 
Київ-Пас. 04.01 20 хв  04.21 13 г  31 хв 
Дарниця 04.42 2 хв  04.44 14 г  12 хв 
Ніжин 06.05 2 хв  06.07 15 г  35 хв 
Бахмач-Пас. 07.00 2 хв  07.02 16 г  30 хв 
Конотоп 07.26 3 хв  07.29 16 г  56 хв 
Путивль 08.08 2 хв  08.10 17 г  38 хв 
Ворожба-Пас. 08.37 20 хв  08.57 18 г  7 хв 
Білопілля 09.07 2 хв  09.09 18 г  37 хв 
Суми 09.56 19 г  26 хв 

У розкладі поїзда 260Л Ворохта — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28