У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 260Л Ворохта — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Суми номер 260Л відправляється зі станції Ворохта о 14.30 і прибуває на станцію Суми о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 260Л Ворохта - Суми пролягає по таким станціям як Микуличин, Делятин, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 14.30
Татарів 14.41 2 хв  14.43 11 хв 
Микуличин 14.55 2 хв  14.57 25 хв 
Яремче 15.12 2 хв  15.14 42 хв 
Делятин 15.29 2 хв  15.31 59 хв 
Івано-Франківськ 16.38 26 хв  17.04 2 г  8 хв 
Галич 17.31 2 хв  17.33 3 г  1 хв 
Ходорів 18.20 3 хв  18.23 3 г  50 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  20 хв 
Красне 20.58 2 хв  21.00 6 г  28 хв 
Броди 21.29 2 хв  21.31 6 г  59 хв 
Шепетівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  27 хв 
Київ-Пас. 04.01 20 хв  04.21 13 г  31 хв 
Дарниця 04.42 2 хв  04.44 14 г  12 хв 
Ніжин 06.05 2 хв  06.07 15 г  35 хв 
Бахмач-Пас. 07.00 2 хв  07.02 16 г  30 хв 
Конотоп 07.26 3 хв  07.29 16 г  56 хв 
Путивль 08.08 2 хв  08.10 17 г  38 хв 
Ворожба-Пас. 08.37 20 хв  08.57 18 г  7 хв 
Білопілля 09.07 2 хв  09.09 18 г  37 хв 
Суми 09.56 19 г  26 хв 

У розкладі поїзда 260Л Ворохта — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930