У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 265 Ужгород — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Ковель номер 265 відправляється зі станції Ужгород о 21.20 і прибуває на станцію Ковель о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 32 хв. Маршрут поїзда 265 Ужгород - Ковель пролягає по таким станціям як Батьово, Карпати, Воловець, Славське, Стрий, Самбір, Підзамче, Броди, Дубно, Рівне, Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 21.20
Чоп 21.44 34 хв  22.18 24 хв 
Батьово 22.42 2 хв  22.44 1 г  22 хв 
Мукачево 23.22 10 хв  23.32 2 г  2 хв 
Карпати 23.50 2 хв  23.52 2 г  30 хв 
Свалява 00.02 4 хв  00.06 2 г  42 хв 
Воловець 00.39 2 хв  00.41 3 г  19 хв 
Лавочне 01.15 2 хв  01.17 3 г  55 хв 
Славське 01.30 3 хв  01.33 4 г  10 хв 
Сколе 02.03 3 хв  02.06 4 г  43 хв 
Стрий 02.39 6 хв  02.45 5 г  19 хв 
Дрогобич 03.12 5 хв  03.17 5 г  52 хв 
Самбір 04.32 28 хв  05.00 7 г  12 хв 
Львів 06.27 23 хв  06.50 9 г  7 хв 
Підзамче 07.03 2 хв  07.05 9 г  43 хв 
Красне 07.42 3 хв  07.45 10 г  22 хв 
Броди 08.19 2 хв  08.21 10 г  59 хв 
Радивилів 08.31 2 хв  08.33 11 г  11 хв 
Дубно 09.06 2 хв  09.08 11 г  46 хв 
Здолбунів-Пас. 09.39 15 хв  09.54 12 г  19 хв 
Рівне 10.08 5 хв  10.13 12 г  48 хв 
Клевань 10.35 2 хв  10.37 13 г  15 хв 
Ківерці 11.13 2 хв  11.15 13 г  53 хв 
Луцьк 11.35 25 хв  12.00 14 г  15 хв 
Ківерці 12.20 26 хв  12.46 15 г 
Рожище 13.03 2 хв  13.05 15 г  43 хв 
Ковель 13.50 16 г  30 хв 

У розкладі поїзда 265 Ужгород — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031