У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 266 Ковель — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ковель - Ужгород номер 266 відправляється зі станції Ковель о 14.58 і прибуває на станцію Ужгород о 06.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 18 хв. Маршрут поїзда 266 Ковель - Ужгород пролягає по таким станціям як Ківерці, Ківерці, Рівне, Дубно, Броди, Підзамче, Самбір, Стрий, Славське, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 14.58
Рожище 15.43 2 хв  15.45 45 хв 
Ківерці 16.01 23 хв  16.24 1 г  3 хв 
Луцьк 16.40 23 хв  17.03 1 г  42 хв 
Ківерці 17.20 2 хв  17.22 2 г  22 хв 
Клевань 17.57 2 хв  17.59 2 г  59 хв 
Рівне 18.22 8 хв  18.30 3 г  24 хв 
Здолбунів-Пас. 18.45 15 хв  19.00 3 г  47 хв 
Дубно 19.33 3 хв  19.36 4 г  35 хв 
Радивилів 20.15 3 хв  20.18 5 г  17 хв 
Броди 20.30 3 хв  20.33 5 г  32 хв 
Красне 21.08 2 хв  21.10 6 г  10 хв 
Підзамче 21.45 2 хв  21.47 6 г  47 хв 
Львів 21.59 20 хв  22.19 7 г  1 хв 
Самбір 23.32 27 хв  23.59 8 г  34 хв 
Дрогобич 01.12 5 хв  01.17 10 г  14 хв 
Стрий 01.44 6 хв  01.50 10 г  46 хв 
Сколе 02.24 2 хв  02.26 11 г  26 хв 
Славське 02.55 3 хв  02.58 11 г  57 хв 
Лавочне 03.11 2 хв  03.13 12 г  13 хв 
Воловець 03.49 2 хв  03.51 12 г  51 хв 
Свалява 04.21 3 хв  04.24 13 г  23 хв 
Карпати 04.33 2 хв  04.35 13 г  35 хв 
Мукачево 04.50 6 хв  04.56 13 г  52 хв 
Батьово 05.25 2 хв  05.27 14 г  27 хв 
Чоп 05.51 30 хв  06.21 14 г  53 хв 
Ужгород 06.52 15 г  54 хв 

У розкладі поїзда 266 Ковель — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031