У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

270Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 270Ш сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, Кременчук, Полтава-Південна, Коломак, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.21
Одеса-Східна 19.48 2 хв  19.50 27 хв 
Вознесенськ 22.18 3 хв  22.21 2 г  57 хв 
Південноукраїнська 22.52 2 хв  22.54 3 г  31 хв 
Помічна 23.41 4 хв  23.45 4 г  20 хв 
Новоукраїнка 00.01 2 хв  00.03 4 г  40 хв 
Кропивницький 01.00 12 хв  01.12 5 г  39 хв 
Знам'янка-Пас. 02.04 21 хв  02.25 6 г  43 хв 
Користівка 02.55 2 хв  02.57 7 г  34 хв 
Павлиш 03.27 2 хв  03.29 8 г  6 хв 
Кременчук 03.57 23 хв  04.20 8 г  36 хв 
Полтава-Південна 06.03 20 хв  06.23 10 г  42 хв 
Коломак 07.12 2 хв  07.14 11 г  51 хв 
Люботин 08.02 2 хв  08.04 12 г  41 хв 
Харків-Пас. 08.34 13 г  13 хв 

У розкладі поїзда 270Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031