У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

270Ш Одеса-Головна — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 270Ш сполученням Одеса-Головна - Лисичанськ відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.21 і прибуває на станцію Лисичанськ о 15.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Вознесенськ, Помічна, Кропивницький, Користівка, Кременчук, Коломак, Харків-Пас., Куп'янськ-Вузловий, Кабанне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.21
Одеса-Східна 19.48 2 хв  19.50 27 хв 
Вознесенськ 22.18 3 хв  22.21 2 г  57 хв 
Південноукраїнська 22.52 2 хв  22.54 3 г  31 хв 
Помічна 23.41 4 хв  23.45 4 г  20 хв 
Новоукраїнка 00.01 2 хв  00.03 4 г  40 хв 
Кропивницький 01.00 12 хв  01.12 5 г  39 хв 
Знам'янка-Пас. 02.04 21 хв  02.25 6 г  43 хв 
Користівка 02.55 2 хв  02.57 7 г  34 хв 
Павлиш 03.27 2 хв  03.29 8 г  6 хв 
Кременчук 03.57 23 хв  04.20 8 г  36 хв 
Полтава-Південна 06.03 20 хв  06.23 10 г  42 хв 
Коломак 07.12 2 хв  07.14 11 г  51 хв 
Люботин 08.02 2 хв  08.04 12 г  41 хв 
Харків-Пас. 08.34 41 хв  09.15 13 г  13 хв 
Чугуїв 10.17 3 хв  10.20 14 г  56 хв 
Куп'янськ-Вузловий 11.47 30 хв  12.17 16 г  26 хв 
Сватово 14.02 2 хв  14.04 18 г  41 хв 
Кабанне 14.26 2 хв  14.28 19 г  5 хв 
Кремінне 14.49 2 хв  14.51 19 г  28 хв 
Рубіжне 15.06 5 хв  15.11 19 г  45 хв 
Лисичанськ 15.34 20 г  13 хв 

У розкладі поїзда 270Ш Одеса-Головна — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031