У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

270Ш Одеса-Головна — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 270Ш сполученням Одеса-Головна - Лисичанськ відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.21 і прибуває на станцію Лисичанськ о 15.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Вознесенськ, Помічна, Кропивницький, Користівка, Кременчук, Коломак, Харків-Пас., Куп'янськ-Вузловий, Кабанне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.21
Одеса-Східна 19.48 2 хв  19.50 27 хв 
Вознесенськ 22.18 3 хв  22.21 2 г  57 хв 
Південноукраїнська 22.52 2 хв  22.54 3 г  31 хв 
Помічна 23.41 4 хв  23.45 4 г  20 хв 
Новоукраїнка 00.01 2 хв  00.03 4 г  40 хв 
Кропивницький 01.00 12 хв  01.12 5 г  39 хв 
Знам'янка-Пас. 02.04 21 хв  02.25 6 г  43 хв 
Користівка 02.55 2 хв  02.57 7 г  34 хв 
Павлиш 03.27 2 хв  03.29 8 г  6 хв 
Кременчук 03.57 23 хв  04.20 8 г  36 хв 
Полтава-Південна 06.03 20 хв  06.23 10 г  42 хв 
Коломак 07.12 2 хв  07.14 11 г  51 хв 
Люботин 08.02 2 хв  08.04 12 г  41 хв 
Харків-Пас. 08.34 41 хв  09.15 13 г  13 хв 
Чугуїв 10.17 3 хв  10.20 14 г  56 хв 
Куп'янськ-Вузловий 11.47 30 хв  12.17 16 г  26 хв 
Сватово 14.02 2 хв  14.04 18 г  41 хв 
Кабанне 14.26 2 хв  14.28 19 г  5 хв 
Кремінне 14.49 2 хв  14.51 19 г  28 хв 
Рубіжне 15.06 5 хв  15.11 19 г  45 хв 
Лисичанськ 15.34 20 г  13 хв 

У розкладі поїзда 270Ш Одеса-Головна — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031