У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 271 Запоріжжя — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Запоріжжя - Київ номер 271 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 20.05 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда 271 Запоріжжя - Київ пролягає по таким станціям як Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 20.05
Дніпробуд-2 20.47 2 хв  20.49 42 хв 
Марганець 21.50 2 хв  21.52 1 г  45 хв 
Нікополь 22.18 15 хв  22.33 2 г  13 хв 
Чортомлик 23.04 2 хв  23.06 2 г  59 хв 
Апостолове 23.56 3 хв  23.59 3 г  51 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.47 15 хв  01.02 4 г  42 хв 
Долинська 03.06 4 хв  03.10 7 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.51 15 хв  06.06 9 г  46 хв 
Городище 06.54 2 хв  06.56 10 г  49 хв 
Корсунь 07.18 2 хв  07.20 11 г  13 хв 
Миронівка 07.53 8 хв  08.01 11 г  48 хв 
Київ-Пас. 09.38 13 г  33 хв 

У розкладі поїзда 271 Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930