У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 272 Київ — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Запоріжжя номер 272 відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.30 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 11.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут поїзда 272 Київ - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Миронівка, Корсунь, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.30
Миронівка 00.08 2 хв  00.10 1 г  38 хв 
Корсунь 00.43 2 хв  00.45 2 г  13 хв 
Городище 01.08 2 хв  01.10 2 г  38 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.59 15 хв  02.14 3 г  29 хв 
Долинська 04.50 3 хв  04.53 6 г  20 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.51 15 хв  07.06 8 г  21 хв 
Апостолове 07.55 3 хв  07.58 9 г  25 хв 
Чортомлик 08.46 2 хв  08.48 10 г  16 хв 
Нікополь 09.15 15 хв  09.30 10 г  45 хв 
Марганець 09.56 2 хв  09.58 11 г  26 хв 
Дніпробуд-2 11.06 2 хв  11.08 12 г  36 хв 
Запоріжжя-1 11.53 13 г  23 хв 

У розкладі поїзда 272 Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930