У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 276 Київ — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Запоріжжя номер 276 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.35 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда 276 Київ - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.35
Трипілля-Дніпровське 22.12 2 хв  22.14 37 хв 
Миронівка 23.01 2 хв  23.03 1 г  26 хв 
Городище 23.56 2 хв  23.58 2 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.39 5 хв  00.44 3 г  4 хв 
Кам'янка 01.11 2 хв  01.13 3 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 02.16 4 хв  02.20 4 г  41 хв 
Користівка 02.52 2 хв  02.54 5 г  17 хв 
Олександрія 03.06 2 хв  03.08 5 г  31 хв 
Рокувата 05.30 5 хв  05.35 7 г  55 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.11 59 хв  07.10 8 г  36 хв 
Апостолове 07.58 3 хв  08.01 10 г  23 хв 
Чортомлик 08.51 2 хв  08.53 11 г  16 хв 
Нікополь 09.25 22 хв  09.47 11 г  50 хв 
Марганець 10.15 2 хв  10.17 12 г  40 хв 
Дніпробуд-2 11.13 2 хв  11.15 13 г  38 хв 
Запоріжжя-1 11.55 14 г  20 хв 

У розкладі поїзда 276 Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031