У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 276 Запоріжжя — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Київ номер 276 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 15.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда 276 Запоріжжя - Київ пролягає по таким станціям як Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 15.15
Дніпробуд-2 15.55 2 хв  15.57 40 хв 
Марганець 16.57 2 хв  16.59 1 г  42 хв 
Нікополь 17.25 15 хв  17.40 2 г  10 хв 
Чортомлик 18.11 2 хв  18.13 2 г  56 хв 
Апостолове 19.03 3 хв  19.06 3 г  48 хв 
Кривий Ріг-Головний 19.54 1 г 3 хв  20.57 4 г  39 хв 
Рокувата 21.36 5 хв  21.41 6 г  21 хв 
Олександрія 23.56 2 хв  23.58 8 г  41 хв 
Користівка 00.11 2 хв  00.13 8 г  56 хв 
Знам'янка-Пас. 00.46 5 хв  00.51 9 г  31 хв 
Кам'янка 01.47 2 хв  01.49 10 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.10 5 хв  02.15 10 г  55 хв 
Городище 02.57 2 хв  02.59 11 г  42 хв 
Миронівка 03.49 17 хв  04.06 12 г  34 хв 
Київ-Пас. 05.24 14 г  9 хв 

У розкладі поїзда 276 Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031