У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

280П Генічеськ — Жмеринка-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 280П сполученням Генічеськ - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Генічеськ о 14.37 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 10.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 14.37
Новоолексіївка 14.51 2 хв  14.53 14 хв 
Якимівка 15.49 2 хв  15.51 1 г  12 хв 
Мелітополь 16.13 20 хв  16.33 1 г  36 хв 
Запоріжжя-1 18.06 5 хв  18.11 3 г  29 хв 
Дніпро-Головний 20.04 20 хв  20.24 5 г  27 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.03 2 хв  21.05 6 г  26 хв 
Олександрія 23.42 2 хв  23.44 9 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 00.25 3 хв  00.28 9 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.42 15 хв  01.57 11 г  5 хв 
Городище 02.40 2 хв  02.42 12 г  3 хв 
Миронівка 03.29 2 хв  03.31 12 г  52 хв 
Київ-Пас. 04.45 15 хв  05.00 14 г  8 хв 
Фастів-1 05.54 2 хв  05.56 15 г  17 хв 
Козятин-1 07.31 2 хв  07.33 16 г  54 хв 
Вінниця 08.51 25 хв  09.16 18 г  14 хв 
Жмеринка-Пас. 10.01 19 г  24 хв 

У розкладі поїзда 280П Генічеськ — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031