У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 280 Київ — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Суми номер 280 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.33 і прибуває на станцію Суми о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут поїзда 280 Київ - Суми пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Суми починається від 115.35 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.33
Дарниця 07.57 2 хв  07.59 24 хв 
Ніжин 09.23 2 хв  09.25 1 г  50 хв 
Бахмач-Пас. 10.24 2 хв  10.26 2 г  51 хв 
Конотоп 10.49 20 хв  11.09 3 г  16 хв 
Путивль 11.48 2 хв  11.50 4 г  15 хв 
Ворожба-Пас. 12.20 2 хв  12.22 4 г  47 хв 
Білопілля 12.31 2 хв  12.33 4 г  58 хв 
Суми 13.19 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 280 Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031