У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

282ДП Генічеськ — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 282ДП сполученням Генічеськ - Хмельницький відправляється зі станції Генічеськ о 14.37 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 14.37
Новоолексіївка 14.51 2 хв  14.53 14 хв 
Якимівка 15.49 2 хв  15.51 1 г  12 хв 
Мелітополь 16.13 20 хв  16.33 1 г  36 хв 
Запоріжжя-1 18.06 5 хв  18.11 3 г  29 хв 
Дніпро-Головний 20.04 20 хв  20.24 5 г  27 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.03 2 хв  21.05 6 г  26 хв 
Олександрія 23.42 2 хв  23.44 9 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 00.25 3 хв  00.28 9 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.42 15 хв  01.57 11 г  5 хв 
Городище 02.40 2 хв  02.42 12 г  3 хв 
Миронівка 03.29 2 хв  03.31 12 г  52 хв 
Київ-Пас. 04.45 15 хв  05.00 14 г  8 хв 
Фастів-1 05.54 2 хв  05.56 15 г  17 хв 
Козятин-1 07.25 2 хв  07.27 16 г  48 хв 
Вінниця 08.40 8 хв  08.48 18 г  3 хв 
Хмельницький 11.27 20 г  50 хв 

У розкладі поїзда 282ДП Генічеськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930