У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

282К Хмельницький — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 282К сполученням Хмельницький - Генічеськ відправляється зі станції Хмельницький о 15.15 і прибуває на станцію Генічеськ о 12.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Лоцманська, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка, Новоолексіївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 15.15
Вінниця 17.15 3 хв  17.18 2 г 
Козятин-1 18.22 3 хв  18.25 3 г  7 хв 
Фастів-1 20.10 4 хв  20.14 4 г  55 хв 
Київ-Пас. 21.20 27 хв  21.47 6 г  5 хв 
Миронівка 23.40 2 хв  23.42 8 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.15 15 хв  01.30 10 г 
Знам'янка-Пас. 02.52 2 хв  02.54 11 г  37 хв 
Олександрія 03.34 2 хв  03.36 12 г  19 хв 
Кам'янське-Пасажирське 06.00 2 хв  06.02 14 г  45 хв 
Дніпро-Лоцманська 07.07 20 хв  07.27 15 г  52 хв 
Запоріжжя-1 09.16 4 хв  09.20 18 г  1 хв 
Мелітополь 11.17 15 хв  11.32 20 г  2 хв 
Якимівка 11.57 2 хв  11.59 20 г  42 хв 
Новоолексіївка 12.41 2 хв  12.43 21 г  26 хв 
Генічеськ 12.58 21 г  43 хв 

У розкладі поїзда 282К Хмельницький — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031