У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 287 Харків — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Харків - Одеса номер 287 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.58 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.39 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 6 хв. Маршрут поїзда 287 Харків - Одеса пролягає по таким станціям як Лозова, Новомосковськ-Дніпровський, Запоріжжя-1, Нікополь, Апостолове, Тимкове, Знам'янка-Пас., Плетений Ташлик, Помічна, Любашівка, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.58
Лихачове 09.27 1 хв  09.28 1 г  29 хв 
Лозова 10.24 2 хв  10.26 2 г  26 хв 
Павлоград-1 11.32 2 хв  11.34 3 г  34 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 12.25 2 хв  12.27 4 г  27 хв 
Дніпро-Головний 13.05 25 хв  13.30 5 г  7 хв 
Запоріжжя-1 15.42 25 хв  16.07 7 г  44 хв 
Марганець 17.42 2 хв  17.44 9 г  44 хв 
Нікополь 18.10 15 хв  18.25 10 г  12 хв 
Чортомлик 18.56 2 хв  18.58 10 г  58 хв 
Апостолове 19.53 5 хв  19.58 11 г  55 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.50 15 хв  21.05 12 г  52 хв 
Тимкове 22.27 24 хв  22.51 14 г  29 хв 
Долинська 23.08 4 хв  23.12 15 г  10 хв 
Знам'янка-Пас. 00.49 40 хв  01.29 16 г  51 хв 
Кропивницький 02.25 5 хв  02.30 18 г  27 хв 
Плетений Ташлик 03.15 2 хв  03.17 19 г  17 хв 
Новоукраїнка 03.37 2 хв  03.39 19 г  39 хв 
Помічна 03.57 3 хв  04.00 19 г  59 хв 
Первомайськ-на-Бузі 05.05 2 хв  05.07 21 г  7 хв 
Любашівка 06.02 2 хв  06.04 22 г  4 хв 
Балта 07.09 2 хв  07.11 23 г  11 хв 
Подільськ-Жм. 07.42 2 хв  07.44 23 г  44 хв 
Роздільна-1 09.26 2 хв  09.28 1 д  1 г  28 хв 
Одеса-Головна 10.39 1 д  2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 287 Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930