У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 29 Ужгород — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Київ номер 29 відправляється зі станції Ужгород о 18.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут поїзда 29 Ужгород - Київ пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Львів, Бердичів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 18.30
Мукачево 19.53 5 хв  19.58 1 г  23 хв 
Свалява 20.24 2 хв  20.26 1 г  54 хв 
Воловець 20.57 10 хв  21.07 2 г  27 хв 
Лавочне 21.37 10 хв  21.47 3 г  7 хв 
Славське 21.59 2 хв  22.01 3 г  29 хв 
Сколе 22.28 2 хв  22.30 3 г  58 хв 
Львів 00.04 20 хв  00.24 5 г  34 хв 
Бердичів 04.54 2 хв  04.56 10 г  24 хв 
Київ-Пас. 07.57 13 г  27 хв 

У розкладі поїзда 29 Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031