У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

298О Київ-Пас. — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 298О сполученням Київ-Пас. - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.57 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 13.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.57
Миронівка 01.13 2 хв  01.15 1 г  16 хв 
Цвіткове 02.22 2 хв  02.24 2 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.53 15 хв  03.08 2 г  56 хв 
Долинська 05.35 2 хв  05.37 5 г  38 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.45 5 хв  07.50 7 г  48 хв 
Апостолове 08.32 22 хв  08.54 8 г  35 хв 
Високопілля 09.20 2 хв  09.22 9 г  23 хв 
Біла Криниця 09.55 2 хв  09.57 9 г  58 хв 
Березнегувате 10.21 2 хв  10.23 10 г  24 хв 
Снігурівка 11.01 2 хв  11.03 11 г  4 хв 
Херсон 11.50 10 хв  12.00 11 г  53 хв 
Миколаїв-Пас. 13.12 13 г  15 хв 

У розкладі поїзда 298О Київ-Пас. — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930